پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
يکشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ 1545 0 1

سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران صبح امروز بازار تجهیزات پزشکی را مورد بازرسی قرار داد.

ورود تعزیرات حکومتی به بازار تجهیزات پزشکی

سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران صبح امروز بازار تجهیزات پزشکی را مورد بازرسی قرار داد. مرتضی خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: صبح امروز برای بازرسی به بازار تجهیزات پزشکی مراجعه کردیم که هدف از این گشت بررسی قیمت‌های تجهیزات پزشکی به ویژه ویلچر بوده است. وی ادامه داد: تاکنون از 4 فروشگاه بازرسی کرده‌ایم که برای هر 4 فروشگاه پرونده تخلف تشکیل شده است.
 
رئیس شعبه 54 سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران خاطرنشان کرد: با توجه به این که ارزش ریالی تخلفات گزارش شده از سوی بازرس صنعت و معدن و تجارت بیش از 300 هزار تومان است طبق قانون پرونده برای رسیدگی به هیات در اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران ارجاع می‌شود.
 
خدایی در رابطه با تخلف گرانفروشی ویلچر گفت: برای مثال در یکی از این فروشگاه‌ها یک ویلچر 6 میلیون تومانی وجود داشت که این ویلچر فاقد فاکتور خرید رسمی، فاقد برند خاص و همچنین نامشخص بودن کشور تولید کننده است. در واقع می‌توان گفت، این ویلچر بی‌هویت است که با توجه به این مسائل قیمت 6 میلیون تومان برای آن در نظر گرفته شده است که قطعا به این موضوع رسیدگی می‌شود.
کلمات کلیدی

وکیل ۳۶۰: گروه حقوقی اندیشه کوروش

توضیح: نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاههای 'وکیل ۳۶۰' نمی باشد.

نظر شما

خدمات وکیل ۳۶۰