چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۲ 2803 0 2

معاون حقوقی و اجرایی سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: 2 تن مواد نیروزا و دارو در یکی از انبارهای متروکه واقع در شهر ری کشف و کالاهای قاچاق توقیف شد.

معاون تعزیرات حکومتی استان تهران خبر داد

کشف 2 تن مواد نیروزا و داروی قاچاق در شهر ری

معاون حقوقی و اجرایی سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: 2 تن مواد نیروزا و دارو در یکی از انبارهای متروکه واقع در شهر ری کشف و کالاهای قاچاق توقیف شد. بزرگمهر صادقی‌نیچکوهی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: طبق گزارش‌های دریافتی مبنی بر کشف دارو و مواد نیروزا در یکی از انبارهای متروکه در شهر ری با هماهنگی‌های صورت گرفته، 10 اکیپ گشت سیار تعزیرات حکومتی استان تهران به همرا بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهر ری به محل مورد نظر اعزام شدند.
 
وی ادامه داد: پس از انجام تحقیقات اولیه، 2 تن مواد نیروزا و دارو کشف و کالاهای قاچاق توقیف شد. پرونده متخلفان در حال بررسی است و نتیجه رسیدگی به پرونده در آینده اعلام خواهد شد.
 
معاون حقوقی و اجرایی سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران به ارایه آمار و گزارشی از عملکرد این سازمان در هفته گذشته پرداخت و افزود: 10 اکیپ گشت سیار سازمان تعزیرات حکومتی به همراه مراجع نظارتی به صورت سیار از 4000 واحد، بازرسی کردند که در این راستا 115 فقره پرونده تشکیل شد. صادقی نیچکوهی اظهار کرد: بیشترین تخلفات مربوط به گران‌فروشی و قاچاق بود که در مجموع متخلفان به 470 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.
 
معاون حقوقی و اجرایی سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران افزود: طی بازرسی‌های به عمل آمده در میادین میوه و تره‌بار چهار پرونده در این راستا تشکیل شد که متخلفان به 45 میلیون ریال جزای نقدی و کشف کالای مکشوفه محکوم شدند.

وکیل ۳۶۰: گروه حقوقی اندیشه کوروش

توضیح: نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاههای 'وکیل ۳۶۰' نمی باشد.

نظر شما

خدمات وکیل ۳۶۰