شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۲ 1787 0 3

در مصوبه جدید هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز تصویب شد که کارآموزان وکالت امسال در آزمون ورودی وکالت سال 92 شرکت کنند.

شرکت مجدد کارآموزان وکالت در آزمون وکالت سال 92

در مصوبه جدید هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز تصویب شد که کارآموزان وکالت امسال در آزمون ورودی وکالت سال 92 شرکت کنند.
 
به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این مصوبه به شرح زیر است:
 
«جناب آقای دکتر مندنی‌پور
ریاست محترم کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا)
با سلام و احترام؛
ذیلا مصوبه هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز در جلسه مورخ 29 / 5 / 92 به استحضار می‌رساند؛
تصویب شد که کارآموزان وکالت صرفا در سال جاری بتوانند در آزمون ورودی شرکت کنند و در صورت پذیرفته شدن کارآموزی خود را در محل جدید ادامه دهند. با اجرای این مصوبه این افراد که مجددا در آزمون پذیرفته می‌شوند جزء سهمیه سالیانه آزمون محاسبه نخواهند شد و سهمیه بر اساس مصوبه کمیسیون ماده 1 قانون کیفیت اخذ پروانه پذیرفته خواهند شد.(این مصوبه صرفا برای سال جاری و از سال آینده مصوبه مورخ 9 / 4/ 92 هیات مدیره در مورد عدم امکان شرکت کارآموزان در آزمون ورودی کانون به قوت خود باقی خواهد بود.)
دکتر گودرز افتخارجهرمی
رییس کانون وکلای دادگستری مرکز»
 
به گزارش ایسنا، پیش از این کانون وکلای دادگستری مرکز در روز سه‌شنبه اول مرداد 1392 با قرار دادن مطلبی بر روی خروجی پایگاه اطلاع رسانی خود اعلام کرد که به موجب مصوبه مورخ 9/ 4/ 92 هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، کارآموزان وکالت حق شرکت مجدد در آزمون سراسری را نخواهند داشت.

وکیل ۳۶۰: گروه حقوقی اندیشه کوروش

توضیح: نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاههای 'وکیل ۳۶۰' نمی باشد.

نظر شما

خدمات وکیل ۳۶۰