چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ 2434 0 1

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری سه متهم با کلاهبرداری ۴۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در شهرستان شهریار خبر داد.

کلاهبرداران ۴۲ میلیاردی در شهریار دستگیر شدند

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری سه متهم با کلاهبرداری ۴۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در شهرستان شهریار خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محسن خانچرلی با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت یک فقره پرونده کلاهبرداری از پلیس آگاهی شهرستان اسلامشهر به پلیس آگاهی استان مبنی بر اینکه سه کلاهبردار مبلغ ۴۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از یک مدیر کارخانه در شهرستان شهریار کلاهبرداری کرده بودند ، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت .
 
وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد افرادی پس از طرح دوستی و جلب اعتماد با یکی از مدیران کارخانه که از لحاظ مالی دچار کمبود نقدینگی شده بود، با این عنوان که اسنادی در اختیار دارند که می توانند در بانک های شهرستان شهریار اقدام به دریافت وام برای وی نمایند، از مدیر کارخانه چک هایی با ارقام بالا دریافت کرده و پس از گذشت زمان، چک ها را به مرحله اجرا گذاشته و مبلغ ۴۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از وی کلاهبرداری کردند.
 
سردار خانچرلی ادامه داد: در ادامه تحقیقات،مأموران مشخصات افراد کلاهبردار را با راهنمایی شاکی به دست آورده و پس از هماهنگی با مقام قضائی، متهمان را در تهران دستگیر کرده و جهت بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.
 
وی در ادامه بیان داشت: متهمان دستگیر شده در بازجویی های فنی کارآگاهان پلیس به بزه انتسابی و کلاهبرداری به ارزش ۴۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتراف و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
کلمات کلیدی

وکیل ۳۶۰: گروه حقوقی اندیشه کوروش

توضیح: نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاههای 'وکیل ۳۶۰' نمی باشد.

نظر شما

خدمات وکیل ۳۶۰