پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ 1312 0 1

رییس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در حال فراهم کردن رسیدگی در بستر الکترونیکی برای تسریع بیشتر در امور هستیم.

رسیدگی الکترونیکی پرونده‌ها در سازمان تعزیرات پیگیری می‌شود

رییس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در حال فراهم کردن رسیدگی در بستر الکترونیکی برای تسریع بیشتر در امور هستیم. به گزارش ایسنا به نقل از سازمان تعزیرات حکومتی، علیرضا جمشیدی رییس سازمان تعزیرات حکومتی در دیدار با استاندار البرز که پیش از ظهر امروز در استانداری البرز برگزار شد، با اشاره به اینکه در کشور ما بین جرم و تخلف تفکیک واقعی وجود ندارد، افزود: سازمان تعزیرات حکومتی در رسیدگی به تخلفات با سرعت بیشتر می‌تواند نقش جدی ایفا کند و قوه قضائیه نیز به جرایم رسیدگی کند و تفکیکی میان جرم و تخلف در بسیاری از کشورها انجام شده است.
 
وی با اشاره به اینکه رسیدگی تخلفات حوزه صنف، درمان و بهداشت و قاچاق به عهده تعزیرات است، گفت: باید استانداری، قوه قضاییه و تعزیرات حکومتی به ویژه برای برداشتن موانع با هم همکاری داشته باشند.
 
رییس سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه استان البرز دارای ویژگی‌های خاص است، ادامه داد: البرز دارای گستردگی و بنگاه‌های اقتصادی-تولیدی است و باید در استان طوری عمل شود که ضمن برخورد قاطع با متخلفان، خدشه‌ای به فعالیت این بنگاه‌ها وارد نشود.
 
جمشیدی با اشاره به اینکه سازمان تعزیرات حکومتی سیاست پیشگیری و برخورد را با هم پیش می‌برد، بیان کرد: در برخی از موارد موانع یا فشار زیاد است که باید کارها تسریع شود.
 
وی با بیان اینکه دو مشکل قاچاق و بحث مالیات وجود دارد، افزود: قاچاق روز به روز در حال گسترده شدن است و بنیادها را از بین می‌برد و در بحث مالیات بیشتر دریافتی‌ها از مراکز دولتی است تا بخش‌های دیگر که باید این مشکل حل شود.
 
جمشیدی با اشاره به لزوم تسریع رسیدگی به تخلفات ادامه داد: در حال فراهم کردن رسیدگی در بستر الکترونیکی برای تسریع بیشتر در امور هستیم.
منبع
ایسنا
کلمات کلیدی

وکیل ۳۶۰: گروه حقوقی اندیشه کوروش

توضیح: نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاههای 'وکیل ۳۶۰' نمی باشد.

نظر شما

خدمات وکیل ۳۶۰