شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
يکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ 2948 0 2

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از ثبت بیش از چهار هزار برند تجاری در کشور خبر داد.

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک خبر داد

ثبت 4000 برند تجاری در کشور

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از ثبت بیش از چهار هزار برند تجاری در کشور خبر داد. به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، احمد تویسرکانی در حاشیه همایش روز جهانی مالکیت معنوی با حضور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در سالروز گرامیداشت مالکیت معنوی این همایش برگزار شد و امسال از سوی مقام معظم رهبری سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شد که قطعا با تکیه بر این شعار می‌توانیم اقتصاد پرتوانی داشته باشیم.
 
معاون قوه قضاییه خاطرنشان کرد: خوشبختانه در کشور نیروهای ارزشی و اهل تفکر داریم که این می‌تواند موتور محرک اقتصاد مقاومتی ما محسوب شود و در بستر اقتصاد مقاومتی نیز می‌توانیم به اقتصاد مطلوب دست پیدا کنیم.
 
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بیان کرد: استفاده از نظرات صاحب‌نظران داخلی و خارجی می‌تواند مالکیت فکری را تقویت و توسعه دهد. همچنین استفاده بهینه از این سرمایه ارزشمند می‌تواند روند اقتصاد مقاومتی را تسریع بخشد.
 
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه از لحاظ توسعه و مالکیت معنوی ایران ارتقای ارزشمندی داشته و بعد از اینکه ما به کنوانسیون بین‌المللی پیوستیم جایگاه‌مان مطلوب‌تر شد.
 
تویسرکانی افزود: امروز ثبت بیش از چهار هزار برند تجاری یک اتفاق بزرگ و خوب محسوب می‌شود. همچنین امروزه پیشخوان‌های خدمات را به خانه مردم انتقال دادیم و در حوزه ارائه خدمات ثبت مالکیت صنعتی نیز از جایگاه مناسبی برخوردار شدیم.
 
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بیان کرد: تجاری‌سازی اختراعات در کشور یک نیاز جدی است و ما تسهیلات لازم را در این رابطه فراهم می‌کنیم تا ابتکارات و اختراعات ما که امکان تجاری‌سازی دارند با کوتاه‌ترین زمان و کمترین هزینه انجام شود.

وکیل ۳۶۰: گروه حقوقی اندیشه کوروش

توضیح: نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاههای 'وکیل ۳۶۰' نمی باشد.

نظر شما

خدمات وکیل ۳۶۰